Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej.


Ola

Błogosławiony  księże Jerzy, proszę Cię o wstawiennictwo w intencjach które są treścią mojego serca, szczególnie o pomoc w niepowodzeniach i odwagę. Twojemu wstawiennictwu zawdzięczam zdany egzamin na prawo jazdy, bardzo Cię proszę abym wróciła do prowadzenia samochodu, jeździła bezpiecznie i odważnie, osłonięta od nieszczęść i wypadków. 

sobota, 19 październik 2019 20:06
Marek

Księże Jerzy proszę przez wzgląd na Twoje cierpienia byś mi pomógł żyć i być lepszym mężczyzna i człowiekiem  Proszę bądź moim Aniołem Stróżem - proszę z całego serca. 

 

sobota, 19 październik 2019 19:04
Marek

Proszę Ciebie Św. Jerzy żeby moje życie nabrało sensu i mocy . Chcę być lepszy i mądry i silny. Wstaw się za mną przed Panem. Dziękuję 

sobota, 19 październik 2019 18:22
Marek

Bł. Św. Jerzy proszę za Twoim wstawiennictwem o siły i zdrowie bym już od jutra był inny i kochany. Proszę pomóż mi być dobrym szefem, ojcem  Dziadkiem i mężczyzną i Przyjacielem. Dziękuję.

sobota, 19 październik 2019 18:19
Basia

Księże Jerzy wstaw się za mną u Pana i wyproś mi łaskę znalezienia godnej pracy,w której będę mogła wykorzystać talenty,które dał mi Bóg.Proszę również o dar spotkania prawego mężczyzny,który mnie szczerze pokocha.

piątek, 18 październik 2019 08:34
Joanna

Ks.Jerzy proszę Cię o zdrowie dla teściowej i uwolnienie i nawrócenie prawdziwe i szczerą spowiedź przed śmiercią,proszę i dziękuję.

czwartek, 17 październik 2019 08:44
Joanna

Ks.Jerzy uproś łaskę nawrócenia całkowitego i powstrzymania w złu mojego męża oraz rodzeństwa Adama i Rafała. A dla dzieci i mnie ochronę, aby zło nas nie dręczyło w żaden sposób, proszę...

wtorek, 15 październik 2019 12:48
Joanna

Ks.Jerzy módl się za nami, za mną i dziećmi, pomóż mi i utwierdź ich w wierze i pobożności, uproś nam uwolnienie i uzdrowienie i obfitość Ducha Św.i ochronę, szczególnie od przemocy, lęku, braku nadziei i strachu.

wtorek, 15 październik 2019 12:42
Danuta

Ks.Jerzy poproś Boga i Maryję za mną o trwałą poprawę mojej sytuacji materialnej abym już nie była od nikogo zależna proszę.

czwartek, 10 październik 2019 11:53
Joanna

Ks.Jerzy proś  za nami Boga i Maryję o uzdrowienie,uwolnienie i dary obfite Ducha Św. dla mnie i dzieci, o ochronę i pomoc w codzienności, szczególnie o uzdrowienie nas fizyczne i emocjonalne i o uwolnienie i obronę od przemocy,zła,przekleństw i gorszycieli i blokowania nam pobożności,od zemsty złego proszę.

czwartek, 10 październik 2019 11:46
pacjenci

Prosimy, bł. ks. Jerzy - oręduj o wzmocnienie ducha dr. Narcyza czuwającego przy Matce odchodzącej do Pana. Daj jego całej rodzinie dar modlitwy, ucisz ból chorej. Prosimy... 

środa, 09 październik 2019 23:28
A.

Bł. ks. Jerzy, prosimy wstaw się u Pana o wyzwolenie z ciężkiego cierpienia Oksanę, pozbawioną syna, domu, pracy, żyjącą na obczyźnie, prosimy, by nie została sama, w tułaczce i chorobie. 

środa, 09 październik 2019 18:13
Anna

Księże Jerzy, proszę o opiekę nad chorą naszą Przyjaciółką, dobrą Polką, tak wiele dobrego dla Polski, dla ludzi zrobiła, aby czekająca ją operacja przyniosła jej ulgę w ciężkiej chorobie. 

Za Twoim wstawiennictwem prosimy ! 

środa, 09 październik 2019 18:10
Joanna

Bł. ks. Jerzy czekają nas wybory do Parlamentu,  proszę Cię oręduj u Pana o mądry wybór Polaków, aby Polska była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii. Niech Maryja Królowa Polski będzie zawsze z nami. 

Bł. ks. Jerzy módl się za nami

środa, 09 październik 2019 17:02
Joanna

Bł. ks. Jerzy powierzam Twemu wstawiennictwu Izę, która jest ciężko chora. Czeka ją operacja. Powierzam Ci  też moje dzieci Pawła, Olę, Krzysztofa aby zostali uwolnieni od wszelkich uzależnień, aby otworzyli się na miłość Bożą i aby wypełniała się w ich życiu wola Boża.

 

środa, 09 październik 2019 16:48
Ewelina

Bł. ks. Jerzy wyproś cud pojednania i przebaczenia w rodzinie Mateusza i Eweliny, proś o uratowanie ich małżeństwa.

środa, 02 październik 2019 07:25
Nm

Bł. ks. Jerzy, wiele zawdzięczam Twemu wstawiennictwu.
Polecam Ci Darka, aby jutro zdał egzamin. 
Uproś mu, aby Bóg mu zawsze błogosławił i otaczał opieką. 
Zachowywał go w zdrowiu, dodawał sił i napełniał radością.

środa, 02 październik 2019 04:16
Ewelina

Bł. ks. Jerzy wyproś cud uzdrowienia Mateusza i Marcina i decyzję poddania się leczeniu. Proś o łaskę przebaczenia oraz uzdrowienie zranionych uczuć, o cud przemiany sytuacji rodzinnej i mocną wiarę. 

środa, 25 wrzesień 2019 06:49
Ewelina

O cud uzdrowienia i poddanie się leczeniu dla Mateusza i Marcina, o przebaczenie i pojednanie w rodzinie, proszę za przyczyną bł. ks. Jerzego. 

środa, 18 wrzesień 2019 11:42
Ola

Drogi bł. księże Jerzy błagam o rozwiązanie trudnej sytuacji w pracy, przyczyń się za mną. 

wtorek, 17 wrzesień 2019 18:16
Aneta

Bł. ks. Jerzy Popiełuszko proszę Cię o łaskę zdrowia, zatrzymanie chorób, uwolnienie od lęków oraz o zdrowie dla rodziny i bliskich. Ponadto bł. ojcze Jerzy proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo u Miłosiernego Pana i Maryi w szybkim znalezieniu pracy, bez której jestem trzeci miesiąc, nie mając prawa do zasiłku.

Bł. ks. Jerzy Popiełuszko - módl się za nami!

wtorek, 03 wrzesień 2019 13:16
Jan

Proszę Boga Ojca w imię Pana Jezusa i za wstawiennictwem bł. Jerzego o zdrowie, szczęśliwą podróż, ochronę od zła i obfite błogosławieństwo w życiu dla Nataszy, Martyny, Ireny, Michała i Jana.  

poniedziałek, 19 sierpień 2019 15:23
Adrian

Bł. ks. Jerzy Popiełuszko proszę wstaw się u Pana. Pomóż  mi być w czystości. O dobrą pracę stałą dobrze płatną w Londynie proszę. O dobrą żonę, siły, rozum boży, jasność umysłu i cierpliwość. O dobrych ludzi którzy zechcą mi pomóc wyjeździe do Medjugorie. 

poniedziałek, 12 sierpień 2019 15:56
Beata

Książę Jerzy proszę Cię o odnowienie relacji z Kamilem, wybaczenie, stworzenie szczęśliwej rodziny. Wstaw się za nami...

poniedziałek, 12 sierpień 2019 01:06
Agata

Błogosławiony Księże Jerzy, proszę Cię wstaw się do Pana i uproś łaskę zdrowia dla mojej synowej Madzi, która jest bardzo poważnie chora. Tylko Twoje wstawiennictwo może jej uratować życie. Bardzo Cię proszę miej ją w opiece.

czwartek, 08 sierpień 2019 10:34
Powered by JoomVita VitaBook