Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej.


Marek

Szczęść Boże - wzbudzam w swoim sercu wszystkie intencje swoje i innych osób oraz za wszystkich Paulinów.

 

Za przyczyną błogosławionego księdza Jerzego proszę:

 

O modlitwę wstawienniczą za moją mamą Danutą, żeby była zdrowa i wyleczona z wszystkich chorób jakie ma. Proszę, żebym i ja był zdrowy.

Proszę za Beatą żeby mnie zatrudniła jako DJ.

Proszę za moją babcią Anną, żeby była wyrozumiała.

Proszę za moim wujkiem Zdzisławem, żeby otoczył mnie większą troską i wyrozumiałością. 

Proszę o modlitwę i za mną samym, żebym umiał dobrze ułożyć sobie życie.

Proszę za Kazimierzem, żeby mnie przyjął do swojego zespołu muzycznego.

Proszę za wszystkimi ludźmi w potrzebie, żebym był im pomocny w każdej sprawie z którą do mnie przyjdą.

Proszę o modlitwę za Urząd Gminy. Oraz w intencji kadry PGE, by rozpatrując moje podanie, życzliwie z uwagą i rozwagą się nad nim pochylili. 

Bł. ks. Jerzy Ciebie proszę... 

 

 

czwartek, 28 lipiec 2022 16:16
Elżbieta

Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie po zatruciu. Mam małe dzieci, straszych rodziców, jestem im jeszcze tutaj potrzebna. Bł. ks. Jerzy wstaw się za mną. 

czwartek, 14 lipiec 2022 15:39
MAGDA

Przez przyczynę bł. księdza Jerzego, proszę o nawrócenie dla Artura, o pokochanie swoich malutkich dzieci. O wysłuchanie modlitw jego żony. 

piątek, 08 lipiec 2022 19:14
Marcin

Bł. ks. Jerzy wstaw się u Pana i wyproś pokój w Ukrainie, proś o cud natychmiastowego zakończenia wojny .

piątek, 01 lipiec 2022 15:51
Karolina

Witaj ks Jerzy, szczególnie dzis zawierzam Ci pewne intencje bliskie memu sercu. Zawierzam Ci intencje Marlene z USA, szczególnie uzdrowienie jej wnuczki z trudnej, bardzo utrudniającej życie choroby. Zawierzam Ci modlitwę za dusze mojego kolegi, który zbyt wcześnie odszedł z tego świata. Zawierzam Ci jego żonę i córeczkę. Oraz przede wszystkim zawierzam Ci modlitwę za mnie, mojego męża i córkę Julię, która przystąpi do bierzmowania- Pomódl się proszę by świadomie przystąpiła do tego pięknego Sakramentu i by otrzymała wiele potrzebnych jej łask. Zawierzam Ci też Barbarę... Ma bardzo dokuczliwą chorobę oczu, lekarze nie wiedza co to jest, proszę zaopiekuj się nią i jej córką Michelle. I proszę módl się nieustannie ze mną o wzrost Twojego kultu i Misji tu w Carlisle. Pozdrów od nas św. Maksymiliana i ucałuj Mamusię Przenajświętszą i Jej Niepokalane Serce oraz Pana Jezusa i Jego Przenajświętsze Serce.

Ty wiesz, ze cię kocham... Proszę dodawaj mi sił w dźwiganiu błogosławionego Krzyża, pomóż przemienić cierpienie w Żywe Magnificat. Proszę Cie o te wszystkie łaski w imię Pana Jezusa. Wstaw się u Niego za nami. 

piątek, 01 lipiec 2022 09:50
JM

Bł. ks. Jerzy. Prosimy o wyzdrowienie Drogiego Nam Jacka, o spokój serca jego żony Marysi. Prosimy też o potrzebne łaski dla Twoich Misjonarzy.

środa, 22 czerwiec 2022 11:52
Barbara

Bł.ks.Jerzy, wstaw się u Pana by uzdrowił Leona z raka, Mariana z kaszlu astmowego /2 lata / i nałogu tytoniowego - by wraz z wnuczką Martą czcili P.BOGA. Moja leczona pięta, by zdrowiała... Proszę.

piątek, 17 czerwiec 2022 22:17
Ola

O ustąpienie drżenia dłoni - proszę Cię bł. księże Jerzy - wstaw się u Pana. 

czwartek, 12 maj 2022 17:20
Joanna

Ks. Jerzy proszę Cię wyjednaj u Pana łaskę pojednania, trwałej zgody i jedności w moim małżeństwie. Proszę  o zaangażowanie męża w nasze małżeństwo i w relację ze mną. Proszę o wierność i uczciwość wobec mnie, proszę broń mnie od jego agresji, od blokowania mi dostępu do pieniędzy. Błagam uproś mi moje uzdrowienie i znajdź mi dobrą uczciwą pracę i płacę. Broń zawsze mnie i dzieci przed złem - proszę. 

 

poniedziałek, 11 kwiecień 2022 08:33
Karolina

Kochany ks. Jerzy jest tak wiele spraw, które zawierzam Bogu przez Twoje wstawiennictwo. Proszę uproś u Boga dobre zdrowie dla Danielka, siłę w małżeństwie dwóch Tobie wiadomych osób. Siłę, wytrwałość i cierpliwość w cierpieniu oraz roztropność, mądrość, zrozumienie, wiarę, nadzieję i miłość dla nas. Proś o udaną operację, podczas której proszę byś był obecny i proszę byś otoczył mnie doświadczonymi specjalistami i wiele innych spraw... Ks Jerzy - módl się za nami...

piątek, 01 kwiecień 2022 09:04
Estera

Błogosławiony księże Jerzy, bardzo proszę o Twoje wstawiennictwo za mojego synka który przebył operację usunięcia migdałków - o szybki powrót do zdrowia.

czwartek, 31 marzec 2022 10:31
tp

Bł.ks. Jerzy, weź w opiekę Twoją Ukochaną Ojczyznę, w której prowadziłeś nas zastraszanych i zniewalanych, ku wolności, odwadze stawania przy Panu Jezusie. Weź w opiekę nas, przerażonych złem wyrządzanym światu przez potwornego przywódcę i przed jego nienawiścią do wolnych narodów, mocnych wiarą. 

  Odsuń tych, co krzewią wrogość między nami, krzewią w nas lęk przed tymi, co masowo będą opuszczać Ojczyzny,  Ukrainę, Białoruś, porzucać dorobek życia, znowu zmuszani do ucieczki ratującej ich istnienie. Pomóż nam, Polakom, co tyle doświadczyliśmy od totalitaryzmów, od szatańskiego kłamstwa i zniszczenia pokoleń, pomóż nam znaleźć moc ducha i odwagę, troskę wobec szukających bezpieczeństwa na naszej polskiej ziemi. Otwórz serca nasze na odwagę i moc miłości bliźniego, jakiej wzorem jest Pan Jezus i TY SAM, Księze Jerzy. Wyprowadź z tej krwi niewinnych ludzi jakieś dotąd nieznane naszym narodom bratesrstwo, wzajemną ofiarność i nawrócenie dla Białorusi, Ukrainy i nas w Polsce. Połącz nas w Prawdzie i miłości Bożej.

piątek, 25 luty 2022 02:18
Barbara

Przez Twoje wstawiennictwo Księże Jerzy, proszę o dar katolickich, dobrych, mężów dla moich córek. Proszę o zdrowie dla mojej mamy, brata, chrześniaka i dla całej rodziny. Proszę o dar zdania egzaminów i o dar pracy i pomoc w załatwieniu wszystkich bardzo trudnych spraw. O dar nieba dla taty i męża.

wtorek, 01 luty 2022 21:35
A

Księże Jerzy, wstaw się u Pana. Proszę o pomoc w kupnie mieszkania. Uproś mi także u Boga dar założenia szczęśliwej, zjednoczonej w Bogu rodziny, lub wskazania innej drogi zgodnej z Wolą Bożą. Dziękuję a.

wtorek, 01 luty 2022 17:40
P.

Księże Błogosławiony, proszę, uratuj od działań złego, od oszusta wykorzystującego bezbronną chorą staruszkę. Pomóż nam ochronić ją. Wstaw się u Pana... 

wtorek, 18 styczeń 2022 18:39
Gabriela

Módlmy się za naszą Ojczyznę, o zwycięstwo prawdy, o jedność w naszych rodzinach, pomiędzy rodakami; o o umocnienie łaski wiary u wierzących i o dar wiary dla niewierzących; o dary Ducha Świętego dla wszystkich Polaków,  szczególnie dla tych, którzy są powołani do bycia autorytetami dla ludzi prostych- dla księży, osób konsekrowanych, dla nauczycieli, dla dziennikarzy, dla medyków, dla artystów,  dla pracowników nauki i sztuki. Abyśmy byli mocni Bogiem i wolni wolnością wewnętrzną. O otwarcie serc polskich rodziców na dar życia dzieci. bł. ks. Jerzy ,polecamy te intencje przez Twoje wstawiennictwo!

piątek, 14 styczeń 2022 18:29
Adam

Bł. księże Jerzy - teraz i zawsze tak nam potrzebny. Otocz opieką wstawienniczą naszych bliskich, naszych przyjaciół i wielu nieznajomych, upraszając uzdrowienie z Covid. Szczególnie proszę Cię za Ewą i Antonim, oddanymi propagatorami Twojego kultu. Bądź przy nich w trudnym czasie hospitalizacji. Wesprzyj lekarzy i wszystkich troszczących się o dotkniętych tą zarazą. Misjonarzy proszę o ofiarną modlitwę... 

czwartek, 30 grudzień 2021 01:19
Marcela

Bł. Męczenniku, księże Jerzy - bardzo proszę o wstawiennictwo u Pana o zdrowie Marceli, która choruje na covid i jest w stanie ciężkim. 

środa, 29 grudzień 2021 15:11
alina

Bł. księże Jerzy - błagam o wstawiennictwo w intencji chorego syna. Proszę też wszystkich o modlitwę o jego powrót do domu rodzinnego. Alina

piątek, 24 grudzień 2021 13:00
a.

Mój Przewodniku przez życie, uczyń, bym uwolniła się od depresji, aby ból nie nękał całego ciała i umyslu, aby spożytkować godnie dane mi talenty ku pomocy innym zagubionym

czwartek, 16 grudzień 2021 00:39
Ola

Bł. księże Jerzy oręduj u Pana, proszę o zdrowie i prawidłowy rozwój dla mojego dzieciątka. 

środa, 15 grudzień 2021 21:00
Kasia

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego o uzdrowienie mojego serca z ran. Bóg zapłać.

wtorek, 30 listopad 2021 16:38
Ewa

Bł.ks.Jerzy, proszę o opiekę i wstawiennictwo za moimi dziećmi i ich rodzinami.

poniedziałek, 29 listopad 2021 18:02
Barbara

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego Męża. Księże Jerzy oręduj za nami. 

poniedziałek, 29 listopad 2021 11:22
Jol

Bł. księże Jerzy, wstaw się za nami. Bardzo proszę o poukładanie naszego życia, a przede wszystkim abym zaszła w ciążę... Jest nam ciężko... 

Bóg zapłać wszystkim modlącym się wraz z nami w tej intencji.   

poniedziałek, 29 listopad 2021 09:02
Powered by JoomVita VitaBook