Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej.


Joanna

Przez ks.Jerzego proszę Trójco Przenajświętsza, Maryjo i wszyscy święci, dopomóżcie mojemu mężowi wypełniać i dotrzymać przysięgi małżeńskiej w której Was o to prosił, a ja na mocy tego sakramentu również Was o to proszę. Jezu weź moje ciężary, mój lęk, złe myśli, ciągły niepokój, brak nadziei. Proszę ulituj się nade mną. Bł.ks.Jerzy oręduj też przed Panem, by oddalił od mojego męża pokusę trwania w grzesznym związku i zamknął go na relacje z innymi kobietami. By uświadomił mu odpowiedzialność przed Bogiem - a mnie uwolnij od lęku, proszę... 

piątek, 15 styczeń 2021 00:34
Adam

Z głębokim żalem zawiadamiam, że 7 stycznia 2021 roku, po długiej chorobie w wieku 78 lat odszedł do Pana przyjaciel i pomocnik księdza Jerzego Waldemar Chrostowski. Był człowiekiem, któremu każdy kto ukochał Męczennika naszych czasów - księdza Jerzego, zawdzięcza choćby i to, że możemy dziś modlić się przy relikwiach ciała tego Błogosławionego. Niech odpoczywa w pokoju.

Adam Nowosad

piątek, 08 styczeń 2021 14:33
Karolina

Panie Jezu, Mamo Boża, Błogosławiony Księże Jerzy za wszystko przepraszam, dziękuję i błagam żebyśmy z Tomkiem już na zawsze byli razem w związku sakramentalnym. Żebyśmy się kochali, byli sobie wierni i żebyście zawsze byli z nami. Proszę księże Jerzy wstawjaj się za nami. Proszę jeszcze o dobre relacje z Rodzicami i żebym zawsze była samodzielna. Proszę też o długie życie, zdrowie, szczęście, o urodę i żebym zawsze była dobrym człowiekiem. Proszę o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła. Karolina. 

piątek, 08 styczeń 2021 13:16
a.a. s.i misjonarze

Błogosławiony Opiekunie Służby Zdrowia, Księże Jerzy, weź pod opiekę, przywróć do zdrowia wspaniałego lekarza Narcyza z Zakopanego, ratował tak wielu, potrzebujących leczył odmawiając zapłaty, pomagał ubogim rodzinom, wspierał pacjentów osamotnionych, dobry, mężny...ojciec rodziny kochający i ofiarny...prosimy !!!!

poniedziałek, 28 grudzień 2020 17:39
misjonarze

Bł. księże Jerzy - Męczenniku tak brutalnie doświadczony bólem, prosimy o wstawiennictwo u Pana za Twoimi orędownikami dotkniętymi okrutną zarazą wirusową. Nasza Siostra Inna i Jej najbliższa rodzina zmaga się właśnie z tą chorobą. Bądż z nimi każdego dnia, pociesz i uproś wyzdrowienie.

piątek, 18 grudzień 2020 01:13
misjonarze

Bł. księże Jerzy o którym wiemy, że nie zostawisz nikogo bez pomocy - dziś nasz ciężko chory Brat, ksiądz Arkadiusz potrzebuje Twojego wstawiennictwa. Proś Pana, by zostawił nam tego Kapłana tu na ziemi. Tak bardzo Go potrzebujemy... Proś Pana. 

sobota, 12 grudzień 2020 00:06
a. z W-wy

Błogosławiony Męczenniku za Wiarę, wspomóż moje prośby do Nieba, by przebaczone było bluźnierstwo J. wobec Kościoła i wiernych. Proszę o zdrowie dla tej kobiety.

 

wtorek, 08 grudzień 2020 15:53
Siostrzenica

Gorąco proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji cioci Ludwiki. Ciocia jest w stanie agonalnym - nowotwór. Błogosławiony Księże Jerzy wstawiaj się za nami.

wtorek, 08 grudzień 2020 14:04
Katarzyna

Proszę za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego o opiekę i wsparcie w wiadomej sprawie, zarówno dla mnie jak i dla najbliższej rodziny. 

poniedziałek, 30 listopad 2020 09:59
Marysia

Błogosławiony Księże Jerzy, proszę miej w opiece Siostrę Oksanę, czeka ją operacja. Siostra jest bardzo dobrym człowiekiem, służy pomocą osobą starszym i potrzebującym, proszę wstaw się Księże Jerzy za pomyślną operację i zdrowie.

środa, 21 październik 2020 19:56
stanisława

Bł.ks.Jerzy, proszę wstaw się u Pana za moim bratem Władysławem, aby wyzwolił się z nałogu alkoholowego i otrzymał łagodny wymiar kary w sprawie sądowej. Trwając na modlitwie gorąco Ciebie proszę...  

środa, 21 październik 2020 14:11
Adam

Błogosławiony księże Jerzy - Twój brat rodzony Józef ma mieć dziś poważny zabieg na sercu. Proś Pana żeby pomógł lekarzom w wykonaniu jak najlepiej tego co trzeba zrobić, by serce Twojego brata znów było zdrowe. Wszak posłał Cię Bóg żebyś pomagał Mu leczyć rany serc... Trwając na modlitwie gorąco o to prosimy. Misjonarze. 

środa, 21 październik 2020 00:50
Basia

Bł. ks. Jerzy  wstaw się za Teresą i wyproś jej łaskę zdrowia ,a mnie godną pracę.

poniedziałek, 19 październik 2020 17:16
ap

Błogosławiony ks. Jerzy, proszę o stałą opiekę nad wspaniałej dobroci i mądrości ks. Stasiem, naszym ratownikiem i wzorem drogi wiary.

Dziękuję za ks. Stasia.

poniedziałek, 19 październik 2020 16:38
AP, BO, AD

PROSIMY O ŁASKĘ UWOLNIENIA OD NAŁOGU NASZEGO PRZYJACIELA KS.K.

bardzo prosimy, uwolnij go od demona, nie pozwól by wyrwał go Panu Bogu

poniedziałek, 19 październik 2020 16:36
grupa misjonarzy

Błogosławiony Męczenniku, opiekunie lekarzy, pielęgniarek...weź w opiekę prof. Annę Doboszyńską, parę dni temu organizowała i otworzyła oddział covidowy w szpitalu Chorob Pluc w Olsztynie, już niemal zapełnił się...prof. Anna trwa wśród chorych, cierpiących, zagrożonych wirusem, szuka dla nich wszelkiej pomocy

niedziela, 18 październik 2020 23:04
Anna

Błogosławiony Ks.Jerzy Ciebie prosimy wstaw się u Pana - ratuj Mikołaja, Tomka, ratuj nas, ratuj rodzinę. Proszę o zbawienie dla nas i dusz w czyśćcu cierpiących.

niedziela, 18 październik 2020 17:35
Bożena

Bł. księże Jerzy, oręduj u Pana w intencji mojego zdrowia. Jestem po raz trzeci chora na raka. Bóg zapłać.

 

 

sobota, 03 październik 2020 19:33
Marysia

Błogosławiony Księże Jerzy, proszę o wsparcie i zdrowie dla Judyty.  Proszę też o siłę dla Jej rodziny w tych trudnych chwilach, które teraz przeżywają. Oręduj za nimi.

czwartek, 01 październik 2020 02:44
Krystyna

Bl.ks. Jerzy, przyjmij w swą opiekę sprawę nam wiadomą.

obejmujemy modlitwą ...

sobota, 19 wrzesień 2020 19:44
Judyta

Błogosławiony Księże Jerzy - bardzo proszę o ratunek dla małżeństw Marcina i Agnieszki oraz Pawła i Agnieszki, o miłość, jedność i szacunek, a także o błogosławieństwo Boże dla małżeństwa Łukasza i Marianny oraz wszystkich polskich małżeństw.

Błogosławiony Księże Jerzy, wstaw sie u Pana - módl się za nami.

czwartek, 17 wrzesień 2020 12:30
Karolina

Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana, Bł. Księże Jerzy - Orędowniku. Na początku bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować.

Panie Jezu i Mamo Boża błagam jak mogę najbardziej żebyśmy z Hubertem na zawsze już byli razem i spędzili razem resztę życia, darzyli się wzajemnie miłością, wiernością, szczęściem, oddaniem, trwali przy sobie i ze sobą mimo wszystko, i mimo doświadczeń żeby to był ten Jedyny dla mnie. Żebyśmy nigdy się nie rozstali i żeby nic nas nie rozdzieliło, żebyśmy naprawdę się kochali. Błagam również dla nas o dobre relacje z Rodzicami i pełną akceptację, o pełne zdrowie, brak chorób i nosicielstw i uzależnień i trosk i konfliktów, o bezpieczeństwo i długie szczęśliwe życie razem dla nas. Błagam również o długie szczęśliwe życie, zdrowie i bezpieczeństwo dla naszych Rodziców i dla Rocha. Dla siebie też Panie Jezu i Mamo Boża o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła, o urodę i bycie chudziutką i o dobre serce. Żeby rzeczy, których tak bardzo nie chcę nie zdarzyły się nigdy. Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana tak bardzo błagam, jak tylko mogę najbardziej. Karolina 

czwartek, 17 wrzesień 2020 10:43
Barbara

Księżę Jerzy, proszę o wstawiennictwo, wymódl mi zdrowie i prawidłowy wynik badania USG, które mam 25 września.l

piątek, 04 wrzesień 2020 17:35
Joanna

Bł.ks.Jerzy, uproś ingerencje Boga aby obudzić i nawrócić mojego męża, rodzeństwo i tych którzy żyją w grzechach ciężkich, którzy nie widząc nic złego w złu, w grzechu i mówią że wszyscy tak robią. Uproś Pana aby dzieci i inni nie poszli za złym przykładem, widząc ich powodzenie. Proszę też o ulgę i pocieszenie, obronę dla mnie i dzieci.

poniedziałek, 31 sierpień 2020 19:30
Marta

Błogosławiony księże Jerzy, pokornie proszę Cię o wstawiennictwo w intencji uwolnienia od choroby nowotworowej mojego Taty. 

Proś o łaskę zdrowia dla tego cierpiącego człowieka, jeśli taka jest wola Boża. Błogosławiony Męczenniku, Rodaku - módl się za nami. Amen. 

niedziela, 23 sierpień 2020 21:04
Powered by JoomVita VitaBook