Przeczytaj zamieszczone tutaj intencje i pomódl się tych sprawach wraz z nami. Możesz także przesłać swoją własną intencję. Będziemy się modlić z Tobą w tej intencji tak, jak Ty w intencjach przedstawionych niżej.


Krystyna

Bl.ks. Jerzy, przyjmij w swą opiekę sprawę nam wiadomą.

obejmujemy modlitwą ...

sobota, 19 wrzesień 2020 19:44
Judyta

Błogosławiony Księże Jerzy - bardzo proszę o ratunek dla małżeństw Marcina i Agnieszki oraz Pawła i Agnieszki, o miłość, jedność i szacunek, a także o błogosławieństwo Boże dla małżeństwa Łukasza i Marianny oraz wszystkich polskich małżeństw.

Błogosławiony Księże Jerzy, wstaw sie u Pana - módl się za nami.

czwartek, 17 wrzesień 2020 12:30
Karolina

Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana, Bł. Księże Jerzy - Orędowniku. Na początku bardzo chciałabym za wszystko przeprosić i za wszystko podziękować.

Panie Jezu i Mamo Boża błagam jak mogę najbardziej żebyśmy z Hubertem na zawsze już byli razem i spędzili razem resztę życia, darzyli się wzajemnie miłością, wiernością, szczęściem, oddaniem, trwali przy sobie i ze sobą mimo wszystko, i mimo doświadczeń żeby to był ten Jedyny dla mnie. Żebyśmy nigdy się nie rozstali i żeby nic nas nie rozdzieliło, żebyśmy naprawdę się kochali. Błagam również dla nas o dobre relacje z Rodzicami i pełną akceptację, o pełne zdrowie, brak chorób i nosicielstw i uzależnień i trosk i konfliktów, o bezpieczeństwo i długie szczęśliwe życie razem dla nas. Błagam również o długie szczęśliwe życie, zdrowie i bezpieczeństwo dla naszych Rodziców i dla Rocha. Dla siebie też Panie Jezu i Mamo Boża o pomoc w pracy i żebym jej nie straciła, o urodę i bycie chudziutką i o dobre serce. Żeby rzeczy, których tak bardzo nie chcę nie zdarzyły się nigdy. Panie Jezu i Mamo Boża Ukochana tak bardzo błagam, jak tylko mogę najbardziej. Karolina 

czwartek, 17 wrzesień 2020 10:43
Barbara

Księżę Jerzy, proszę o wstawiennictwo, wymódl mi zdrowie i prawidłowy wynik badania USG, które mam 25 września.l

piątek, 04 wrzesień 2020 17:35
Joanna

Bł.ks.Jerzy, uproś ingerencje Boga aby obudzić i nawrócić mojego męża, rodzeństwo i tych którzy żyją w grzechach ciężkich, którzy nie widząc nic złego w złu, w grzechu i mówią że wszyscy tak robią. Uproś Pana aby dzieci i inni nie poszli za złym przykładem, widząc ich powodzenie. Proszę też o ulgę i pocieszenie, obronę dla mnie i dzieci.

poniedziałek, 31 sierpień 2020 19:30
Marta

Błogosławiony księże Jerzy, pokornie proszę Cię o wstawiennictwo w intencji uwolnienia od choroby nowotworowej mojego Taty. 

Proś o łaskę zdrowia dla tego cierpiącego człowieka, jeśli taka jest wola Boża. Błogosławiony Męczenniku, Rodaku - módl się za nami. Amen. 

niedziela, 23 sierpień 2020 21:04
stanisława

Błogosławiony księże Jerzy wyproś łaskę wyzwolenia z nałogu alkoholowego dla mojego brata i cierpliwość dla całej rodziny a dla mnie o rozwiązanie trudnej sprawy w moim życiu

czwartek, 13 sierpień 2020 06:59
Renata

Błogosławiony księże Jerzy, wyproś łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby mojej Mamy Heleny. Dziękuję za Twoje wstawiennictwo i wszelką pomoc.

poniedziałek, 10 sierpień 2020 12:57
Magda

Bł.księże Jerzy, uproś cud nawrócenia Mateusza, by poukładały mu się priorytety życiowe i relacje z żoną.

poniedziałek, 03 sierpień 2020 14:13
Tomek

Bł. ks. Jerzy - wstaw się u Pana - uproś cud uzdrowienia dla czteroletniego Kubusia, który jest w ciężkim stanie.  

wtorek, 14 lipiec 2020 07:20
Paulina

Bł. ks. Jerzy, za Twoją przyczyną proszę św. Maryję, by mój kochany chłopak zmienił się na lepsze. Żeby zgodził się spotkać, żebyśmy mieli szansę na związek budowany na wzajemnej miłości. Bardzo Cię proszę, usuń wszystkie przeszkody dla tej miłości. Amen.

wtorek, 23 czerwiec 2020 21:27
Marysia

Bardzo prosimy bł. ks. Jerzy oręduj o szczęśliwe przyjście na świat Córci naszej Krysi. Wyproś jeszcze zdrowie dla Mamy i jej Maleństwa.

Dziękujemy też za wszystkie dotychczasowe łaski dla naszych Dziewczyn.

czwartek, 18 czerwiec 2020 20:52
Maia

Błogosławiony Księże Jerzy, bardzo Cię proszę o opiekę nad moją wnuczką. Proszę oręduj u Pana by umiała podejmować mądre decyzje życiowe.

piątek, 05 czerwiec 2020 17:00
Maria

Bł. ks. Jerzy, prosimy o opiekę nad naszą młodą przyszłą Mamą i jej Dzieciaczkiem, który jest już w drodze do nas. Prosimy też oręduj u Pana o zdrowie dla nich.

czwartek, 04 czerwiec 2020 10:15
Rafał

Bł. ks. Jerzy proszę za Twoją przyczyną o znalezienie godnej pracy i o rozwiązanie problemów finansowych.

środa, 03 czerwiec 2020 04:42
A.wraz z grupą

Prosimy bł. ks. Jerzy przyjmij w opiekę Krysię, czekającą rozwiązania, aby przyjście na świat córeczki przebiegło bezpiecznie, w zdrowiu dla malutkiej i młodziutkiej dzielnej mamy. Prosimy, aby tata zaznał tej wielkiej męskiej radości i otaczał miłością i opieką obie jemu najbliższe osoby. Prosimy Cię Księże Jerzy, tak kochający rodziny! 

piątek, 29 maj 2020 12:30
s. Magda

Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia z raka zołądka, dla Patrycji, młodej mamy. Już raz rak się wysuszył przez przyczynę ks. Jerzego. Ufamy w kolejny cud za Jego wstawiennictwem.

niedziela, 24 maj 2020 13:44
Karolina

Szczęść Boże!

Witam serdecznie -  kochani Misjonarze ks. Jerzego! potrzebujemy waszej pomocy - mieszkamy w Anglii i niestety od 20 marca Kościoły są u nas pozamykane,  a spowiedź oraz wszystkie sakramenty są zabronione... Ze względu na naszą sytuację, wiarę w Boże Miłosierdzie i ogromną miłość do ks Jerzego jutro, tj. 1 maja w pierwszy piątek miesiąca zaczynamy nowennę do ks. Jerzego w intencji otwarcia Kościołów i przywrócenia nam sakramentów w Anglii. Bardzo prosimy o dołączenie do naszej wspólnej nowenny i uczynienie szturmu do nieba w naszej intencji. ❤ Za wszystkie modlitwy serdecznie dziękujemy, Bóg zapłać.

Pozdrawiamy was wszystkich serdecznie i otulamy modlitwą. Polonia w Anglii.

czwartek, 30 kwiecień 2020 14:51
Anna

14 kwietnia poważny zabieg na sercu Janusza, Błogosławiony Księże Jerzy, weź go w opiekę swą 

poniedziałek, 13 kwiecień 2020 19:13
misjonarzeks.Jerzego

Błogosławiony Nasz Księże Jerzy, pomóż w odzyskaniu zdrowia naszej Siostrze Marysi P. i naszemu Bratu w Misji, Jackowi P., Twoim  orędownikom w Szwajcarii. Prosimy Cię, za Twoim wstawiennictwem, o moce ciała i ducha dla nich obydwojga, zawsze wiernych tam na emigracji Bogu i Ojczyźnie. Prosimy Cię, Księże Jerzy, o wstawiennictwo u Pana Boga Ojca, o przezwyciężenie choroby. 

niedziela, 29 marzec 2020 19:17
Iza

Bł. ks. Jerzy, wstaw się u Pana. Proszę o odwzajemnienie miłość Marka do mnie, o zawarcie z nim szczęśliwego małżeństwa opartego na Bogu i miłości. Proszę jeszcze o zdrowie dla mamy i ochronę nas przed epidemią.

sobota, 28 marzec 2020 21:12
Anna

Błogosławiony ks. Jerzy, nasz opiekunie, obejmij opieką p. Olgę i jej nienarodzone jeszcze dzieciątko - aby w tym tak trudnym czasie byli pod Bożą ochroną, w zdrowiu, bezpieczni, wraz z bliskimi. Aby dzieciątko to stało się dla p. Olgi nagrodą za ufność Tobie, za troski tego czasu...

wtorek, 24 marzec 2020 15:15
Magdalena

Kochany Nasz Księże Jerzy, bardzo proszę o wstawiennictwo u Boga za chorą, 5 letnią Olę. W czwartek miała tomograf komputerowy, bo bolała ja czasem głowa. Badanie wykazało guza móżdżku większego niż sam móżdżek. Po badaniu od razu trafiła do szpitala. Wczoraj była operowana i jest w ciężkim stanie. Rodzicom kazano się na wszystko przygotować.. PROSIMY WSTAW SIĘ.

poniedziałek, 23 marzec 2020 17:47
Danuta

Bł. księże Jerzy

proszę o wsparcie.

 

 

 

 

poniedziałek, 23 marzec 2020 12:44
Marysia

Bł. ks. Jerzy, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia ciężko chorej na nowotwór złośliwy Ary. 

sobota, 21 marzec 2020 07:03
Powered by JoomVita VitaBook